1. Bendrosios nuostatos.

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja UAB GERMADA interneto parduotuvės (toliau – SHERY.LT) ir SHERY.LT kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

1.3 Interneto parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad SHERY.LT juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

1.4 SHERY.LT įsipareigoja parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.


2. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas.

2.1. SHERY.LT vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

* Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;

* Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai;

* Asmens duomenys nuolat atnaujinami;

* Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai;

* Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė;

* Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

2.2 SHERY.LT gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, gimimo data, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita interneto parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

* apdoroti Jūsų prekių užsakymus;

* išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

* spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

* vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.


3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims.

3.1. Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.

3.2. Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.


4. Registracijos pateikimo taisyklės.

Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis interneto parduotuve.


5. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas.

Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją.


6. Slapukai (angl. cookies).

Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Naudojantis interneto parduotuve SHERY.LT jūs sutinkate su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.


7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos.

SHERY.LT turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami interneto parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi ir sutikimą su jomis. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami remiantis LR įstatymais ir nutarimais.


Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite su mumis svetainėje skelbiamais kontaktais: el. paštu ar telefonu.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password