1. Prekių atsiėmimas parduotuvėje arba iš rankų į rankas.

Išsirinkite prekes ir už jas atsiskaitykite interneto parduotuvėje, o atsiimkite jas vienoje iš mūsų parduotuvių. Dauguma mūsų klientų užsakymus gali atsiimti jau tą pačią ar kitą dieną. Visas pas mus užsakytas prekes galite atsiimti pasirinktoje parduotuvėje. Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakymą pristatysime į pasirinktą parduotuvę ir paruošime atsiimti per 1–5 darbo dienas. Apžiūrėję jus dominančią prekę galite tęsti apsipirkimą arba pereiti tiesiai prie atsiskaitymo. Savo prekių krepšelyje matysite visas prekes, kurias pasirinkote atsiimti parduotuvėje. Pateikus užsakymą mes išsiųsime jums el. laišku užsakymo patvirtinimą, o kai jūsų užsakymas jau bus pristatytas į parduotuvę ir paruoštas atsiimti, mes jus informuosime pakartotinai. Kai atvyksite atsiimti prekių į parduotuvę kasoje pateikite elektroninį užsakymo patvirtinimo laišką ir asmens dokumentą. Jei užsakymo neatsiimsite per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo paruošimo patvirtinimo, užsakymas gali būti atšauktas ir prekės grąžintos atgal į sandėlį. Dėl papildomo atsiėmimo sąlygų tokiu atveju reikia tartis papildomai. Parduotuvės lentynose esančias prekes galite įsigyti tik parduotuvėje.


2. Prekių pristatymas OMNIVA paštomatu.

Norėdami užsakytas prekes atsiimti Jums patogiu laiku, pasinaudokite OMNIVA paštomato pristatymo paslauga. Artimiausią ar patogiausią jums paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu. Už prekes apmokėti reikės interneto parduotuvėje jums patogiu būdu. OMNIVA paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku. Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieksime ir aptarsime Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę gali būti skaičiuojamas papildomai.) Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės matmenys bus didesni nei leistina, prekės pristatymas į OMNIVA paštomatą bus negalimas. Visos siuntos, siunčiamos per OMNIVA paštomatus, nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siunta, jos tiesioginį kelią galite stebėti svetainėje www.omniva.lt. Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą. Siuntų atsiėmimas OMNIVA paštomatuose yra itin greitas ir patogus. Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių. OMNIVA paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal mums.


3. Prekių pristatymas LPEXPRESS siuntų tarnyba.

Norėdami užsakytas prekes atsiimti iš pašto skyrių, LPEXPRESS terminalų ar tiesiog pašto darbuotojų pristatymo į namus, rinkitės LPEXPRESS. Siunta gali būti pristatoma gavėjui nurodytu adresu jau kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo.  Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuos jus apie numatomą siuntos pristatymo laiką. Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris pristato siuntą gavėjui siuntos etiketėje nurodytu gavėjo adresu. Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos dėžutėje gavėjui paliks siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas. Siunta nemokamai saugoma pašte / LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, bus grąžinama mums.


Turite klausimų? Susisiekite el. laišku ar telefono numeriu.


  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password